• Školský výlet - tretiaci

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský výlet - tretiaci.

Bystrianska jaskyňa a Ľupčiansky hrad boli dve krásne miesta, ktoré navštívili žiaci 3.A a 3.B triedy. Netopiere, tma v jaskyni, rôznofarebné kamene, množstvo schodov, mučiareň, krásne výhľady, milí sprievodcovia a na záver sladká bodka v podobe zmrzliny. Toto všetko zažili 21.6. 2022 na školskom výlete. Super deň, ktorý sa môže opakovať aj častejšie.

• Školský výlet - Kremnica

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský výlet - Kremnica.

Máme tu koniec školského roka a spolu s ním aj koncoročné výlety. Žiakov druhého ročníka odvialo nielen do stredu Slovenska, ale zároveň do stredu Európy, priamo do Kremnice. Najprv navštívili stále aktívnu baňu, kde ich sprevádzali sprievodcovia a podali im zaujímavé informácie. Taktiež mali možnosť sa stretnúť s naozajstnými baníkmi a pozdraviť ich typickým pozdravom: „Zdar Boh!“ Potom sa presunuli do centra mesta – do mincovne. Žiaci sa dozvedeli, že je najstaršou dodnes existujúcou mincovňou, v ktorej sa razia nielen obehové mince, ale aj medaile, žetóny, odznaky. Žiakom sa výlet veľmi páčil. Svedčí o tom vyjadrenie „sem ešte musím prísť“.

• Plavecký kurz - druháci

Do fotogalérie bol pridaný nový album Plavecký kurz - druháci.

Naši žiaci v tomto mesiaci absolvovali plavecký kurz. Plávanie je jedným z najobľúbenejších druhov športu. Po celý týždeň sa žiakom venovali naši učitelia telesnej výchovy. Cieľom plaveckého kurzu bolo žiakov rozvíjať po tejto pohybovej stránke, aby si vytvorili pozitívny vzťah k tomuto športu. Veríme, že sa žiaci skamarátili s vodou, zlepšili sa vo svojich zručnostiach a motivovali ich k aktívnemu plávaniu.

• Plavecký kurz - tretiaci

Do fotogalérie bol pridaný nový album Plavecký kurz - tretiaci.

• Škola v prírode

Do fotogalérie bol pridaný nový album Škola v prírode.

Po celoročnom úsilí v škole sme sa rozhodli oddýchnuť si so štvrtákmi v škole v prírode v náručí krásnej tatranskej prírody v Žiarskej doline. Celý týždeň sa o všetky brušká starali úžasné kuchárky, čo bolo vidno na prázdnych tanieroch. Veselý program plný zábavy deťom pripravili animátori. Deťom vyšlo aj krásne počasie počas celého týždňa, a preto ho využili nielen na krásne prechádzky s ešte krajšími výhľadmi, ale aj na rôzne športové, vedomostné, či strategické hry vo voľnej prírode. Pohyb im určite nechýbal aj vďaka ranným rozcvičkám, či zumbe. Hudbu si deti vychutnali nielen pri hudobnom kvíze, ale aj pri rozlúčkovej bublinkovej párty. Skoro celý týždeň súťažili v tímoch s vlastnými znakmi a názvami, ktoré si vymysleli. Verím, že si z tejto školy v prírode odniesli nielen množstvo poznatkov, ale aj zážitkov a spomienok, na ktoré

•          TRÉNERI V ŠKOLE

•          TENIS DO ŠKÔL

FOTO TU

• Objednajte si sady školských pomôcok pre vaše dieťa na tejto stránke.

• Zvonenia

Streda 6. 7. 2022