• Deň Zeme

• Do galérie Deň Zeme boli pridané fotografie.

Pri príležitosti Dňa Zeme si žiaci 3. ročníka pripomenuli dôležitosť a funkcie lesa spolu s pracovníčkami NAPANTu. Za poučnú hodinu ďakujeme a tešíme sa na stretnutie opäť o rok.

• Deň Zeme v ŠKD

• Do galérie Deň Zeme v ŠKD boli pridané fotografie.

V rámci ŠKD, sme dnes oslávili Deň zeme,ako inak pri práci s hlinou. Veľká vďaka patrí nadšenému umelcovi z radov keramikárov, Marekovi Novotňákovi ako aj našim žiakom.

• Veľká noc

• Do galérie Veľká noc boli pridané fotografie.

Žiaci 3. ročníka si pripomenuli Veľkonočné tradície na prednáške v Thurzovom dome. Bonusom bolo zdobenie kraslíc voskom a  vyskúšali sme si tiež zdobenie dierovaním. Odniesli sme si krásne výrobky a plno zážitkov.

• Výstava cudzojazyčnej literatúry

• Tak ako každý rok, aj teraz sme dali žiakom možnosť  nahliadnuť do rôznych kníh, ktoré sme im pripravili v rámci výstavy cudzojazyčnej literatúry. Mali možnosť si prezrieť knihy v anglickom, ruskom a taktiež nemeckom jazyku. Niektorí obľúbenci čítania si dokonca niekoľko kníh aj objednali a  veríme, že si  ich aj s veľkou radosťou prečítajú.