• Komunikačné kurzy angličtiny

• Dobrý deň milí rodičia a milé deti

prichádzame s komunikačnými krúžkami angličtiny. Vyučujú sa priamo na Vašej škole v popoludňajších hodinách, ktorých cieľom je nadviazať na aktuálne učivo Vašich detí a zlepšiť ich komunikačnú časť, aby jednoduchšie zvládali školské učivo a dokázali si tak zlepšiť svoj prospech.

Náš akreditovaný lektor ich naučí angličtine porozumieť tak, aby ju deti dokázali využiť aj v bežnej komunikácií či už u nás alebo v zahraničí.

Všetky bližšie informácie, ktoré Vás môžu zaujímať nájdete kliknutím na tento link:

Tešíme sa na Vás

• Dotácia k stravovacím návykom od 01.05.2023

• Žiadosť o poskytnutie dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa bude distribuovaná zákonným zástupcom prostredníctvom žiakov.

Žiadosť sa týka žiakov ZŠ a detí MŠ plniacich povinné predprimárne vzdelávanie.
            Podaním žiadosti zákonný zástupca neprichádza o daňový bonus.
            Poplatok za stravu zostáva len vo výške poplatku na réžiu 0,80 € / 1 obed.

Dotácia sa poskytuje len žiakovi, ktorý je prítomný na vyučovacom procese. V čase neprítomnosti žiaka v škole je potrebné žiaka zo stravy odhlásiť, inak bude zákonný zástupca povinný uhradiť stravu v plnej výške.

Vyplnenú žiadosť obratom doručte do školy!

Tlačivo žiadosti si môžete stiahnuť aj TU

• OK v basketbale

• Dňa 15. mája sa v športovej hale v Badíne konalo okresné kolo v basketbale 3x3 chlapcov. Našu školu reprezentovali Samuel Janek zo 7.A, Adrián Eliáš a Adrián Gajdošík z 8.B. Podali výborný výkon a umiestnili sa na 3. mieste. Prajeme si viac takýchto skvelých výsledkov. Nech sú motiváciou pre našich žiakov. Srdečne im gratulujeme!!!

• Európska Bystrica

• V rámci školského klubu detí sme v jedno krásne májové popoludnie navštívili podujatie na námestí SNP. Pri príležitosti osláv 20. výročia vstupu SR do Európskej únie, mohli deti zistiť zaujímavé informácie o našom spoločnom priestore. Deti sa podelili o svoje vedomosti a aktívne odpovedali na pripravené otázky.

• Deň Zeme

• Ako každý rok, tak aj tento sme si pripomenuli Deň Zeme. Aj naši žiaci majú radi planétu a prostredie, v ktorom žijú. Práve preto celý mesiac apríl sa žiaci na prvom stupni venovali rôznym environmentálnym aktivitám, triedili odpad, upratovali okolie školy, riešili rôzne zaujímavé úlohy.

• Bakoškársky slávik

• Aj tento rok sa žiaci 1.stupňa zúčastnili speváckej súťaže "Slávik Slovenska". Súťaž sa konala 25.04.2024 a zúčastnilo sa jej trinásť najlepších spevákov z jednotlivých tried. Všetci sa snažili čo najlepšie zaspievať ľudovú pieseň, ale len najlepší mohli vyhrať. Tu sú víťazi, ktorým srdečne blahoželáme!

1. miesto Lara Rubintová 4.B

2. miesto  Grétka Solivajsová 2.A