• Didakticke hry v prirode

• 21.6.2018 sa deti 1.stupna zucastnili didaktickych hier v prirode. Pocasie aj nalada boli super.

• Olympijsky deň mládeže

•    Vo štvrtok  21. júna sa na atletickom štadióne Športového gymnázia konal olympijský deň. Žiaci 5. – 7. ročníka sa zúčastnili symbolického behu olympijského dňa. Mohli si vyskúšať netradičné druhy športov, ako jumping, kin – ball, Bubble futbal.

• Zážitkové vyučovanie z NJ

• Takmer na koniec školského roka si naši žiaci vymenili svoje vyučovanie v školských laviciach  za netradičné priestory v študovni nemeckého jazyka v Štátnej vedeckej knižnici v Banskej Bystrici. Tu sme sa oboznámili s kultúrou nemeckého národa, obohatili si slovnú  zásobu, prečítali zaujímavosti z aktuálnych periodík a pozreli si dokumentárny film o Nemeckej spolkovej republike .

Ďakujeme touto cestou pani Mgr. Šmelkovej za ústretovosť a zaujímavé rozprávanie.

• Svetový deň životného prostredia, Námestie SNP B.B.