• Mikuláš

• 05.12.2019 20:22
        • Ďakujeme za milé pozvanie na tvorivú dielničku do Múzea SNP. Deti si vytvorili spolu s anjelikom malé darčeky a prišiel aj Mikuláš s čertom, ktorí doniesli deťom sladkú odmenu.
        • Abeceda zdravia

• 03.12.2019 08:17
        • Našu materskú školu navštívilo 28.11.2019 bábkové divadlo Slniečko z Piešťan s predstavením Abeceda zdravia. Poučné predstavenie bolo oživené pesničkami, hudobnými nástrojmi a deti aktívne vtiahlo do deja tohto predstavenia. Deti tlieskali, spievali, tancovali a dozvedeli sa veľa zaujímavých informácií o zdraví a zdravom životnom štýle.
        • Otvorenie Technickej materskej školy

• 24.11.2019 17:11
        • 22.11.2019 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie našej Technickej materskej školy. Veľmi sa tomu tešíme. Ďakujeme všetkým zúčastneným za stretnutie a milé blahoželania.
        • Malý záchranár

• 22.11.2019 12:40
        • V spolupráci zo Zdravotnou školou sme pre deti pripravili aktivitu zameranú na ochranu zdravia.
          Našim cieľom bolo, aby všetky deti ovládali prvú pomoc a boli vždy pripravené pomáhať kamarátom a iným ľuďom. Ďakujeme p. Kováčovi, ktorý nám pomohol túto aktivitu sprostredkovať.
        • Bystrický slávik

• 22.11.2019 12:39
        • 20.ročníka prehliadky detí materských škôl v speve sa zúčastnila v tomto školskom roku naša Lucka M., ktorá reprezentovala našu materskú školu s ľudovou piesňou "Červené jabĺčko".