• Pošta Ježiškovi

• V školskom klub detí sme už písali Ježiškovi.

• Aj ty v IT

• Dnes sa Viki, Kiara a Hanka v rámci krúžku Bakoss Pixar Štúdia zúčastnili workshopu, na ktorom programovali LEGO robotov. Naučili sa používať rôzne senzory a programovať roboty tak, aby vykonávali určené činnosti. Po workshope sme skončili na palacinkách. Zaslúžili sme si ich! ;o)

Robot reagujúci na zvuk.

Robot s ultrazvukovým senzorom.

• Všetkovedko a Expert geniality show

• 28. novembra 2019 sme súťažili v celoslovenskej vedomostnej súťaži Všetkovedko a Expert geniality show.

Do súťaže Všetkovedko sa zapojilo 27 žiakov 2.-4. ročníka. Ukázali, že veci okolo nás sú zaujímavé a popasovali sa s otázkami  o všeličom.

Ako funguje svet, Päť jazykov kultúry, Mozgolamy, Svetobežník...- to boli zasa témy pre 9 žiakov 2.stupňa, ktorí sa neboja myslieť. Zasúťažili si v Expert geniality show.

Výsledky dostaneme ešte v decembri. Na diplomy si počkajú žiaci do januára.