• Svetový deň zdravej výživy

• 16. október nám má pripomenúť, že život každého človeka je jedinečný, neopakovateľný a nenahraditeľný. Preto by si ho mal každý z nás dostatočne vážiť.

Ako vnímajú zdravý životný štýl  žiaci  1. - 4. ročníka sme mali možnosť presvedčiť sa v piatkových  dopoludňajších hodinách, kedy každá trieda spracovala tému svojimi očami a vlastnými chutnými nápadmi.

• 30.9. - Deň mlieka na našej škole

• Svetový deň mlieka v školách je medzinárodnou udalosťou podporovanou Organizáciou pre výživu a poľnohospodárstvo. Mlieko a mliečne výrobky plnohodnotne vyživujú rastúci detský organizmus. Hlavnou úlohou tohto dňa je dôležitosť mlieka v detskom jedálničku.

Preto sme aj my na naše škole zorganizovali akciu k tomuto dňu. Naše pani kuchárky pre žiakov 1.stupňa  pripravili mliečnu desiatu. V triede si deti spolu s pani učiteľkami pripravili zaujímavé aktivity.

• Aktivácia školských licencií Office 365

• Na úvodnú stránku sme pridali postup aktivácie školských licencií Office 365. Podľa návodu si aktivujte licenciu čo najskôr, aby sme v prípade potreby vedeli plynule prejsť na dištančné vzdelávanie.