• Výsledky iBobra

• Od 10. do 16. novembra sa naši žiaci zúčastnili informatickej súťaže iBobor. Niektorí sa do nej zapojili priamo v škole, iní z domu. A tu sú výsledky ich práce:

Do iBobra sa zapojilo:

28 tretiakov, z nich bolo 8 úspešných riešiteľov;

17 štvrtákov, z nich bolo 12 úspešných riešiteľov;

2 piataci - obaja úspešní riešitelia;

11 šiestakov, z ktorých bol len jeden úspešný riešiteľ

a 3 siedmaci, z ktorých bol len jeden úspešný riešiteľ.

Všetkým zapojeným gratulujeme k odvahe zapojiť sa a úspešným riešiteľom gratulujeme dvojnásobne!

• Všetkovedko

• 1.decembra na našej škole bude prebiehať obľúbená súťaž VŠETKOVEDKO organizovaná spoločnosťou TALENTÍDA n.o. Zabojovať sa chystá 36 žiakov 2.-4.ročníka.

Termín Všetkovedka sa nezadržateľne blíži. Sme radi, že aj v tomto neľahkom roku sa do súťaže zapojí takmer 18 000 žiakov z celého Slovenska. Veríme, že Všetkovedko ich aj tento rok niečo nové naučí a dá im šancu zažiť pocit hrdosti na svoj výkon.

V utorok 1. decembra držíme palce všetkým  našim nádejným Všetkovedkom!

• iBobor

• Na školskej stránke nájdete informácie o informatickej súťaži iBobor. Prosím, pozorne si ich prečítajte. Nie je určená len pre tých, čo sa informatiku učia. Do súťaže sme prihlásili všetkých žiakov, keďže by v tejto situácii bolo zisťovanie záujmu problematické.  Súťaž je však dobrovoľná. Je na vás, či zaslané kódy využijete a vyskúšate si svoje schopnosti, alebo nie.