• Svetový deň vody

     • Do fotogalérie bol pridaný nový album Svetový deň vody.

      Dňa 22.3. sme si spolu so žiakmi pripomenuli aká je voda dôležitá. A to nielen pre nás ľudí, ale jej pre celú našu planétu Zem. Žiaci viedli medzi sebou diskusiu ako je možné zabrániť jej plytvaniu a ako by ju vedeli chrániť pred nečistotami. Taktiež rôznymi aktivitami sa dozvedeli o vode viac- aký má vplyv na prírodu, aké má formy, čo sa s ňou deje, keď sa zmieša s inými materiálmi. Voda je zdrojom života, voda nikde nevzniká, tá tu bola odjakživa a vďaka jej kolobehu padá na Zem už niekoľko miliónov rokov. Preto je dôležité si tento deň pripomínať a pozastaviť sa nad tým, čo voda znamená pre mňa, pre teba, pre nás.

     • Expert geniality show

     • Do fotogalérie bol pridaný nový album Expert geniality show.

      Zachovali sme tradíciu pútavej celoslovenskej súťaže Expert geniality show a zúčastnili sme sa jej aj tento školský rok 2021/22. Žiaci sa na súťaž tešili rovnako ako aj na výsledky. Zabojovať sa rozhodlo 30 žiakov 2.stupňa.Chválime ich záujem, nebáť sa premýšľať nad vecami okolo seba. Tešíme sa, že sa podarilo žiakom 5.ročníka-Mattias Korn, Peter Sojak, Ján Sloboda, 6.ročníka-Jakub Lupták, Teo Bombor a 7.ročníka- Viktória Dlhošová, Simona Sojaková, Dmytro Slavinskyi, Jakub Čaba umiestniť sa v 1. štvrtine najlepších na Slovensku vo viacerých témach a u niektorých získať tým titul TOP EXPERT.

     • Korčuliarsky kurz

     • Do fotogalérie bol pridaný nový album Korčuliarsky kurz.

      Tento týždeň sa žiaci druhého ročníka zúčastnili korčuliarskeho kurzu, kde mohli rozvíjať svoje pohybové schopnosti, prekonať strach a zažívať chvíle radosti a nadšenia. Hoci prvý deň bol náročný, postupne sa naši žiaci, plní odhodlania zo dňa na deň zlepšovali. Tento týždeň si užívali nielen žiaci, ale na svoje si prišli aj pani učiteľky a na chvíľu prebudili v sebe detského ducha. Veríme, že aj vďaka tomuto týždňu sme spolu s trénermi vytvorili žiakom pozitívny vzťah k tomuto čarovnému športu – korčuľovaniu 😊

   • Prihlásenie