• Darčeky pre kamarátov

• Chceli sme dokázať, že aj deti vedia zhotoviť krásne výrobky. Na záver sme ich venovali kamarátom či už zo školy, alebo aj mimo nej. Radosť bola obrovská. ;o)

• So Všetkovedkom to bola paráda!

• Prvý decembrový deň sa niesol na našej škole v znamení tejto súťaže.

Druháci opravovali po škriatkovi nezmyselné vety, či hľadali druhú časť roztrhnutej pohľadnice.

Tretiakom bolo treba pouvažovať ako sa dostať k pokladu podľa svetových strán, alebo ktorú  dvojitú zmrzlinu si vybrať zo štyroch, ak má byť kombinovaná len z tropického ovocia.

Štvrtáci premýšľali, v akom zoskupení sa pohybujú vlci, kde prestupoval dedko podľa vlakového cestovného lístka, či na ktorej z prázdninových fotografií je (Herliansky) gejzír.

Súťažiť nás bavilo a tešíme sa na diplomy! Ako aj na ďalšie kolo súťaže v novom školskom roku!

• Vianočný projekt

• 4.B sa zapojila do vianočného projektu - Krabica plná lásky. Spolu sme vytvorili 9 krabíc plných malých darčekov pre babičky a dedkov v domove seniorov.

• Výsledky iBobra

• Od 10. do 16. novembra sa naši žiaci zúčastnili informatickej súťaže iBobor. Niektorí sa do nej zapojili priamo v škole, iní z domu. A tu sú výsledky ich práce:

Do iBobra sa zapojilo:

28 tretiakov, z nich bolo 8 úspešných riešiteľov;

17 štvrtákov, z nich bolo 12 úspešných riešiteľov;

2 piataci - obaja úspešní riešitelia;

11 šiestakov, z ktorých bol len jeden úspešný riešiteľ

a 3 siedmaci, z ktorých bol len jeden úspešný riešiteľ.

Všetkým zapojeným gratulujeme k odvahe zapojiť sa a úspešným riešiteľom gratulujeme dvojnásobne!

• Všetkovedko

• 1.decembra na našej škole bude prebiehať obľúbená súťaž VŠETKOVEDKO organizovaná spoločnosťou TALENTÍDA n.o. Zabojovať sa chystá 36 žiakov 2.-4.ročníka.

Termín Všetkovedka sa nezadržateľne blíži. Sme radi, že aj v tomto neľahkom roku sa do súťaže zapojí takmer 18 000 žiakov z celého Slovenska. Veríme, že Všetkovedko ich aj tento rok niečo nové naučí a dá im šancu zažiť pocit hrdosti na svoj výkon.

V utorok 1. decembra držíme palce všetkým  našim nádejným Všetkovedkom!