• Olympijské legendy SR vs. Florbalové hviezdy SR

     • 23.novembra  2018 sa žiaci 4.ročníka zúčastnili zaujímavého zápasu v podaní  Olympijské legendy SR vs. Florbalové hviezdy SR. Podujatie realizovala Nadácia TV JOJ, Floorball SK liga a Ministerstvo obrany SR a to s cieľom podporiť zdravý, športový životný štýl na základných školách, konkrétne aj populárny šport akým je florbal. V pozícii divákov a fanúšikov  žiaci sledovali  a povzbudzovali   florbalovú hru slovenských olympionikov (P.Hurajt, E.Kaliská, M.Martikán,..) a reprezentantiek slovenského florbalu .Každá ZŠ si mohla odniesť sadu florbalových hokejok a loptičiek a tiež  pamätný diplom. Medzi zážitky patrí aj ukážka psovodov policajných psov a na záver možnosť zasúťažiť si vo florbalovej streľbe.

     • Strašidelné tvorivé dielne

     • Vo štvrtok 25.10.2018 v popoludňajších hodinách od 16:00-18:00 sa žiaci 1.stupňa stretli v našej škole prestrojení v rozličných maskách čarodejníc, kostrových princezien, duchov, či upírov. Čakali  na nich Strašidelné tvorivé dielne. Putovali v skupinách po rôznych stanovištiach. Zahrali sa bláznivé hry, vytvorili si papierových straškov, pavúkov, svetielka v pohári, či tkali pavučinu. Zažili sme spolu množstvo zábavy a nových zážitkov!

    • Ďakujeme !
     • Ďakujeme !

     • Vážená pani riaditeľka, Mgr. Margita Karaková. 
      vo štvrtok 25. októbra 2018 sme otvorili našu novú predajňu v Banskej Bystrici v SC Point. 

      Súčasťou prvého dňa predaja bola podpora Vašej základnej školy.  Do podpory sa zapojili všetci tí, ktorí v prvý deň otvorenia  nakúpili za aspoň 10€. Následne Lidl venuje za každý takýto nákup 1€ na podporu základnej školy vo forme nákupu športových a didaktických pomôcok. 

      Zákazníci v tento prvý deň otvorenia  podporili žiakov Vašej základnej školy sumou 1.431€. Lidl túto sumu navýšil na 3.000€. Vaša ZŠ tak získa pomôcky v tejto sume podľa vlastného výberu.

      V prvom rade by som Vám chcela poblahoželať a verím, že táto suma je pre Vás príjemným prekvapením a pre Vašu školu a jej žiakov bude prínosom v skvalitnení vyučovacieho procesu. 

      Za sumu 3.000 euro zabezpečíme nákup športových  a didaktických potrieb podľa Vami špecifikovaného výberu. 

      Termín pre dodávku tovaru bude presnejšie špecifikovaný neskôr, zatiaľ rátajme s novembrom.  Samozrejme Vás budem o všetkom informovať. 

      Ešte raz veľmi pekne ďakujem za súčinnosť a teším sa s Vami :)  

  • Prihlásenie