• Rozlúčka s predškolákmi

• 22.06.2022 15:15
        • 21.6.2022 sme sa lúčili s kamarátmi predškolákmi: "Milí kamaráti, veríme, že sa vám bude vo veľkej škole páčiť a naučíte sa veľa nových vecí."  Vaši kamaráti zo škôlky :)
        • Šašo a kráľ

• 22.06.2022 15:14
        • Bolo raz jedno zázračné miesto, kde sa  diali čudesné, prečudesné veci. Aké? To sa dozvedeli deti od Šaška, s ktorým sa vybrali hľadať novú rozprávku. Ďakujeme Divadlu pod balkónom.
        • Nebojsa

• 22.06.2022 15:13
        • Vedeli ste o tom, že bábätká nosia havrany? My sme o tom nevedeli, ale už vieme a aj naši predškoláci, ktorí sa zúčastnili divadelného predstavenia "Nebojsa"  v podaní  POTULNÉHO DIVIDLA J+T z Medzibrodu.
        • Čítankovo

• 09.06.2022 18:14
        • V spolupráci s Centrom dobrovoľníctva sme po uvoľnení opatrení opäť nadviazali spoluprácu s našimi "rozprávkovými tetami" Aničkou a Dankou. Deťom budú každú stredu čítať rozprávky. Už sa veľmi tešíme na spoločné stretnutia.
        • Maľovanie na tvár

• 08.06.2022 16:22
        • Ďakujeme v mene všetkých detí pani Petre Boldog, maminke z Lienkovej triedy, ktorá potešila naše deti maľovaním na tvár.