• Dnešná práca v Bakoss Pixar Štúdiu

• Ste zvedaví, na čom aktuálne pracujeme? Pripravujeme sa na súťaž v animovaní vianočných animácií a pracujeme na svojich projektoch. Animačná trojka animuje opäť kreslením na tabuľu, Aďko, Denis a Matúš v programe RNA. Lisa prekresľuje podľa predlohy obrázok pomocou grafického tabletu. A Branko s Jakubom to tentoraz skúšajú s Pivotom.

• Keď drobci animujú

• Naše Bakoss Pixar Štúdio navštevujú aj drobci - tretiaci. Na informatike sa ešte len budú učiť kresliť. Napriek tomu dokážu vytvoriť krásne animácie. Niektoré ešte nie sú dokončené, preto len malá ukážka.

Môj kamarát.gif

Príbeh panáčika.gif

PS: Ospravedlňujem sa rodičom za dlhé čakanie na deti. Nemôžem za to, že sa im nechce odísť od práce. ;o) A to naozaj celé 2 hodiny animovali a ani sekundu sa nehrali. Som na nich hrdá!

• Nové práce z Bakoss Pixar Štúdia

• Aj tento týždeň sme tvorili, dokončovali a "dolovali" naše práce z tabletu. Konečne sa nám to podarilo. Vďaka Viki! Potešte sa, akí sme boli šikovní.

Do nášho krúžku chodia kúzelné deti. Neveríte?

Myslíme aj na bezpečnosť detí.

A Branko s Kubkom dnes vyslali človeka na Mars. Nemali sme také farebné pozadie a tak sme improvizovali našim oblečením. ;o)

• iBOBOR na našej škole

• Tento týždeň sa naši žiaci zúčastnili 13. kola súťaže iBOBOR. Ako sa nám darilo?

V kategórii Drobci (3. ročník) súťažilo 13 žiakov,  z toho 9 bolo úspešných riešiteľov. Jeden z nich získal plný počet bodov.

V kategórii Bobríci (4.-5. ročník) súťažilo 29 žiakov, z toho 24 bolo úspešných riešiteľov. Dvaja z nich získali plný počet bodov.

V kategórii Benjamíni (6.-7. ročník) súťažilo 8 žiakov, z toho 5 bolo úspešných riešiteľov.

V kategórii Kadeti (8.-9. ročník) súťažilo 8 žiakov, z toho 4 boli úspešní riešitelia.

Všetkým gratulujeme!

• Ďalší týždeň v Bakoss Pixar Štúdiu

• Pozrite si fotografie a ukážky priamo v novinkách.

Čo sme tento týždeň robili na krúžkoch? Hlavne si chystali zvieratká, postavičky či ich časti na animovanie.  "Piatacka animačná trojka" spravila takmer celú kriedami kreslenú animáciu (dokončíme ju budúci utorok). No a Sarah urobila pomocou mobilu svoju prvú animáciu.

• Upozornenie

• Prosíme rodičov, aby skontrolovali svojim deťom vlasy. V škole sa objavili vši, radi by sme zabránili ich šíreniu. Ďakujeme za spoluprácu.