• Divadelné predstavenie

     • Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadelné predstavenie.

      Dňa 21. 2. 2023 sa žiaci 1. - 4. ročníka zúčastnili na divadelnom predstavení Pom pomove rozprávky v DJGT vo Zvolene. Príbeh plný fantázie , humoru, priateľstva, piesní, neobyčajných vecí a farieb nás všetkých očaril. Divadelné predstavenie splnilo naše očakávanie a zanechalo v nás príjemné pocity, úsmev na perách a túžbu vrátiť sa.

     • Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo

     • Dňa 13. februára 2023 sa uskutočnilo okresné kolo súťaže v prednese poézie a prózy, Hviezdoslavov Kubín. V I. kategórii nás reprezentovali Martinko Trepáč a Magdalénka Sviteková. Martinko po svojom úspešnom vystúpení v prednese poézie postupuje do regionálneho kola. Srdečne gratulujeme a držíme palce.

     • Boli masky, veľký bál, bol aj u nás karneval !

     • Do fotogalérie bol pridaný nový album Boli masky, veľký bál, bol aj u nás karneval !.

      Dňa 10.02.2023 sa v našom školskom klube ozýval šťastný smiech detí a veselá hudba. Obdobie zábavy a radosti to sú fašiangové slávnosti. Preto nesmel karneval chýbať ani u nás. Zabávali sme sa jednotlivo vo svojich oddeleniach. Deti si dali záležať na výbere masiek. Všetci sa veselo zabávali, šantili, spievali a tancovali. Nezabudli sme ani na tradičné fašiangové šišky, ktoré nám pripravili naše šikovné pani kuchárky. Na záver karnevalu boli deti odmenené sladkosťou. Tešíme sa, aké masky uvidíme o rok !

     • Lyžiarsky výcvik - Tatranská Lomnica

     • Do fotogalérie bol pridaný nový album Lyžiarsky výcvik - Tatranská Lomnica.

      V dňoch 30.1 - 3.2 2023 sa uskutočnil lyžiarsky výcvik pre 8. a 9. ročník. Už tradične sme si vybrali Tatranskú Lomnicu a ubytovanie v retro hoteli Morava. Počasie nám vyšlo. Síce slniečko bolo skúpe, ale nebola veľká zima, bolo príjemne a každý deň snežilo. Konečne sme si užili pravú zimu s kopou snehu. Tatranská Lomnica ponúka pestrý výber zjazdoviek pre všetky typy lyžiarov. Cieľom kurzu pre pokročilých lyžiarov sa bolo zdokonaliť v lyžiarskej technike a pre začiatočníkov a slabších lyžiarov si bolo osvojiť základné lyžiarske zručnosti. Tento cieľ sme splnili, niektorí prekonali i samých seba. Týždeň ubehol ako voda a v piatok sa väčšine nechcelo ísť ani domov. Lyžiarsky výcvik hodnotíme veľmi pozitívne. Všetci žiaci si zaslúžia pochvalu! Veľká vďaka patrí aj našim lyžiarskym inštruktorom a pedagógom - pani učiteľke Danke Haringovej, p. uč. Marcelovi Jelenčíkovi, p. uč. Jaroslavovi Šelestiakovi, p. uč. Zuzane Jamrichovej, ale i zdravotníkovi Jankovi Melichovi, ktorý našťastie nemal veľa práce 😊

     • Hviezdoslavov Kubín

     • Do fotogalérie bol pridaný nový album Hviezdoslavov Kubín .

      Dňa 1.2. bolo slovo našej ľúbozvučnej slovenčiny hlavnou témou dňa. Zaznelo v školskom kole literárnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Zúčastnilo sa ho 20 žiakov z 2. až 4. ročníka. Všetci zúčastnení nám spríjemnili danú chvíľu prednesom poézie a prózy pôvodnej slovenskej tvorby. V kategórii poézia 1. miesto obsadil žiak 2.A triedy Martin Trepáč. Na 2. mieste sa umiestnila Romana Miková z 3.B a na 3. mieste Markus Uhorskai z 3.B triedy. Víťazkou v prednese prózy sa stala Magdaléna Sviteková, žiačka 3.A triedy. 2. miesto obsadila Alica Hromníková zo 4.A a 3. miesto Ivan Uličný, žiak 3.A. Všetkým dvadsiatim účinkujúcim srdečne blahoželáme!

   • Prihlásenie