• Organizácia a podmienky výchovy a vzdelávania od 22. 6. 2020 do 30. 6. 2020

• Na webovú stránku školy boli pridané dôležité informácie k organizácii a podmienkam výchovy a vzdelávania v ZŠ s MŠ J. Bakossa od 22. 6. 2020 do 30. 6. 2020.

• Upozornenie na aktualizáciu informácií

• Touto cestou Vás upozorňujeme na aktualizáciu informácií k platbe za ŠKD a MŠ, a informácií k zápisu deti do 1. ročníka ZŠ.

• Ďalšie informácie pre rodičov a učiteľov

• Upozorňujeme vás na ďalšie informácie MŠVVŠ SR týkajúce sa uzavretia škôl, zrušenia testovania žiakov a zmeny termínu podávania príhlášok do škôl. Nájdete tam aj predbežnú informáciu o zrušení pôvodných termínov zápisov do 1. ročníka ZŠ a MŠ. Venujte, prosím, pozornosť aj novému portálu, kde okrem základných informácií nájdete aj zdroje pre domáce vzdelávanie.

• Novinky pre rodičov aj učiteľov

• Na stránku sme pridali článok Ako na samoštúdium. Možno vám pomôže pri organizovaní domáceho vzdelávania.

RTVS od dnešného dňa vysiela v pracovné dni od 9:15 do 10:00 Školský klub - zastreší viaceré predmety 1. stupňa ZŠ.

Cez cez App Store alebo Google Play si môžete stiahnuť aplikáciu Matemág určenú pre prvostupniarov. Voľne je prístupná tretina celej aplikácie, čo vzhľadom na jej celý obsah nie je málo.

Iniciatíva ucimsadoma.sk ponúka pestré aktivity pre všetky zvedavé deti, ktoré sa chcú niečo nové naučiť a zároveň zabaviť. Každý deň pribudne sada vzdelávacích aktivít pre deti na doma. Tieto rôznorodé a hravé aktivity nepotrebujú veľkú kontrolu od rodičov a sú zadarmo pre všetkých.

Projekt začína aktivitami pre 2. stupeň ZŠ, no už v najbližších dňoch pribudne obsah pre všetky deti, mládež, dokonca aj pre seniorov.