• Bedmintonový turnaj

• V utorok 15.10.a v stredu 16. 10. sa uskutočnila súťaž starších žiakov a starších žiačok v bedmintone základných škôl. Našim chlapcom sa darilo viac ako dievčatám, keď po dvoch výhrach v základnej skupine obsadili druhé miesto a v súboji o celkové poradie štvrté. Dievčatá aj napriek snahe nedokázali zvíťaziť so staršími súperkami. Za snahu a nasadenie v zápasoch si však všetci zaslúžia pochvalu

• Svetový deň výživy na 1. stupni ZŠ

• 16.10.2019 sme si Svetový deň výživy užili nielen ochutnávkou zdravých jedál, ktoré nám pripravili naše pani kuchárky, ale naučili sme sa aj ako dávať prvú pomoc či správne si vyčistiť zúbky.

• Horehronské hry

• 59. ročník Horehronských hier žiakov 2. stupňa ZŠ a SŠ bol pre Bakošku úspešný. Naši žiaci súťažili v behoch a skokoch. Všetci 17-ti súťažiaci podali svoj najlepší výkon. Musíme vyzdvihnúť výkon Jakuba M. z 9.A, ktorý sa v behu na 60 m starších žiakov  umiestnil na 22. mieste zo šesťdesiatich štartujúcich. V skoku do diaľky s výkonom 525 cm získal dokonca 2. miesto a striebornú medailu. Gratulujeme!

• Dni európskeho kultúrneho dedičstva

• Čaro knižných ilustrácií objavili dnes naši piataci a ôsmaci. Tí mladší sa na okamih stali "hrdinskými" ilustrátormi a starší žiaci sa ocitli v STREDOVEKU. Skúmali techniku starých tlačí a osvojili si základy KALIGRAFIE a DREVORYTU.

• Zážitky z prázdnin

• Žiaci prvého až štvrtého ročníka prežili nádherné prázdniny plné nezabudnuteľných zážitkov, o ktoré sa s nami podelili v zaujímavých projektoch.