• 26. 9. 2019 - Európsky deň jazykov

Budeme sa venovať týmto jazykom:

5.A, 5.B - Anglický jazyk v ZŠ s MŠ Jána Bakossa

6.A - Francúzsky jazyk, Štátna vedecká knižnica, Alliance Française

7.A - Čínsky jazyk, Štátna vedecká knižnica, Čínske centrum

8.A - Španielsky jazyk, Štátna vedecká knižnica, Hispánske centrum

9.A - Anglický jazyk, Štátna vedecká knižnica, Info USA

9.B - Francúzsky jazyk, Štátna vedecká knižnica, Alliance Française

• Biela pastelka 2019

• V piatok 20. septembra sme sa zapojili do verejnej zbierky Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska - Biela pastelka.

• Tretiaci na školskom výlete

• Dňa 24.6. cestovali žiaci tretieho ročníka na školský výlet. Navštívili zaujímavé miesta ako napríklad banské múzeum a mincovňu v Kremnici. Výlet bol pútavý a všetkým sa páčil.

• Olympijský deň

• Celý druhý stupeň sa 20. 6. zúčastnil Behu olympijského dňa a Dňa otvorených dverí VŠC Dukla Banská Bystrica. Žiaci si mohli vyskúšať rôzne druhy olympijských športov, ale i netradičné športy. Akciu prišli podporiť i slovenskí  olympijskí medailisti - Nasťa Kuzminová a Matej Tóth.

• Exkurziu do Kremnice a Banskej Štiavnice

• Štvrtáci sa 11.6. 2019 vybrali na exkurziu do Kremnice a Banskej Štiavnice.Videli nielen ako sa razia mince (niektorí si vybrali budúce povolanie), ale v banskej štôlni zistili aký ťažký život mali baníci v minulosti.

• 1. stupeň oslávil MDD

• Trošku neskôr ale o to intenzívnejšie sme oslávili Deň detí. Užili sme si športové popoludnie, výbornú pizzu a skvelú spoločnú noc v škole. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

• Štvrtáci na výlete po kultúrnych pamiatkach UNESCO

• 5.6.2019 boli štvrtáci na výlete po kultúrnych pamiatkach UNESCO. Navštívili drevený kostol v HRONSEKU a ŠPANIU DOLINU. V škole J. Mistríka si vyskúšali  nielen písanie husacím perom, ale aj spôsob ako sa v škole niekedy trestalo.

• Múzeum na kolesách

• V piatok 7. 6. navštívilo našu školu Múzeum na kolesách. História prišla za nami do školy a stretla sa so žiakmi 4. až 9. ročníka.