• Ocenenie nášho škôlkára v súťaži Dúhový kolotoč

• 18.06.2019 17:35
        • Gratulujeme nášmu Marcusovi Minárovi k oceneniu v 13. ročníku celoslovenskej súťažnej prehliadky výtvarnej tvorivosti detí predškolského veku, pod záštitou primátora Mesta Banská Bystrica, DÚHOVÝ KOLOTOČ - téma: "Fíííííha". Marcusova práca bola vybraná a ocenená z viac ako 900 prác z celého Slovenska. Zároveň ďakujeme za tvorivosť aj ostatným súťažiacim za našu MŠ - Eme Kampczyk a Tereze Ušiakovej.
        • Otvorená hodina angličtiny v MŠ

• 18.06.2019 17:22
        • Magica Academy dnes pre Vás pripravila otvorenú hodinu anglického jazyka. Vaše deti sa za celý školský rok naučili veľa básní, piesní, nových anglických slovíčok. Veríme, že ste boli s výučbou angličtiny spokojní.
        • Deň rodiny

• 17.06.2019 13:48
        • 13.6.2019 sme spoločne oslávili Deň rodiny v priestoroch našej materskej školy. Deti si pre rodičov pripravili program, ale aj krásne darčeky, ktoré ich veľmi potešili. Na školskej záhrade nás čakal spoločný piknik a pripravené boli aj športové hry pre deti a rodičov
        • Cesta za pokladom

• 04.06.2019 17:40
        • Dnes sme spolu s deťmi z MŠ oslávili ich veľký sviatok. Na spoločnej ceste za pokladom sme prekonávali rôzne ťažké prekážky. Všetci sa s nimi úspešne popasovali.
        • Výzva o vytvorenie najväčšej zbierky kreslených portrétov

• 02.06.2019 11:11
        • Naša MŠ sa zapojila do výzvy o vytvorenie najväčšej zbierky kreslených portrétov. Veľká výstava a predstavenie rekordu, nad ktorým prevzal záštitu primátor mesta Ján Nosko, sa ukutoční už 27. júna 2019 v krásnom banskobystrickom parku pod Pamätníkom SNP. Budeme radi, keď sa zapoja aj naši rodičia.