•  190. výročie vzniku prvej detskej opatrovne
        • 190. výročie vzniku prvej detskej opatrovne

• 10.11.2019 16:58
        • Pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR sa dňa 6.11.2019 uskutočnila v Banskej Bystrici Celoslovenská odborná konferencia pod názvom "Odkaz prvej detskej opatrovne pre súčasné materské školy". Aj deti z našej materskej školy pripravili darčeky pre zúčastnené pani učiteľky.
        • Deň materských škôl

• 05.11.2019 15:40
        • Spolu s deťmi  sme si pripomenuli význam Dňa materských škôl, ktorý býva každoročne na Slovensku 4.11.2019.
        • Jesenná dielnička

• 29.10.2019 14:47
        • Ďakujeme všetkým rodičom a starým rodičom, ktorý sa zúčastnili spolu so svojimi deťmi a vnúčatami Jesennej tvorivej dielničky. Z tekvíc a nazbieraného prírodného materiálu vznikli krásne dielka, ktoré vyzdobili chodbu našej MŠ.
        • Mesiac úcty k starším

• 25.10.2019 07:24
        • Veľmi radi sme sa zapojili a malou troškou  prispeli spolu s deťmi k takémuto peknému sviatku, akým je Mesiac úcty k starším. Veríme, že sa vystúpenie a vlastnoručne vyrobené darčeky páčili.
        • Čítankovo

• 25.10.2019 07:23
        • Aj v tomto školskom roku pokračuje naša spolupráca s Centrom dobrovoľníctva v medzigeneračnom projekte ČÍTANKOVO. Tešíme sa na stretnutia s rozprávkovými tetami Dankou a Ankou pri čítaní rozprávok pred odpočinkom.