• Rozlúčka s predškolákmi

• 01.09.2020 10:04
        • V posledných júnových dňoch sme sa rozlúčili s kamarátmi, ktorí opúšťajú bránu našej materskej školy. Od septembra  z nich už  budú veľkí školáci. Želáme  im  veľa úspechov v ich  ďalšom poznávaní sveta.
        • Ako na umenie... 2 (príroda a krajina)

• 25.03.2020 09:05
        • 6. 3. 2020 sme s Motýlikmi navštívili Stredoslovenskú galériu v Banskej Bystrici, kde prebieha v týchto dňoch  edukačno-prezentačná výstava pod názvom Ako na umenie… 2 (príroda a krajina).
        • Práca s hlinou

• 10.03.2020 15:25
        • Aj tento rok nás potešil svojou tvorivou dielničkou p. Marek Novotňák. Deti pod jeho vedením spoznávali nielen vlastnosti hliny, ale vytvorili si pre rodičov aj malé veľkonočné prekvapenie.

• Marcové pondelkové čítanie

• 10.03.2020 15:24
        • V rámci spolupráce so základnou školou budú chodiť v mesiaci marec 2020 čítať starší školáci rozprávkové knihy našim škôlkárom. Tešíme sa na Vás kamaráti.