• Jesenná dielnička

• 29.10.2019 14:47
        • Ďakujeme všetkým rodičom a starým rodičom, ktorý sa zúčastnili spolu so svojimi deťmi a vnúčatami Jesennej tvorivej dielničky. Z tekvíc a nazbieraného prírodného materiálu vznikli krásne dielka, ktoré vyzdobili chodbu našej MŠ.
        • Mesiac úcty k starším

• 25.10.2019 07:24
        • Veľmi radi sme sa zapojili a malou troškou  prispeli spolu s deťmi k takémuto peknému sviatku, akým je Mesiac úcty k starším. Veríme, že sa vystúpenie a vlastnoručne vyrobené darčeky páčili.
        • Čítankovo

• 25.10.2019 07:23
        • Aj v tomto školskom roku pokračuje naša spolupráca s Centrom dobrovoľníctva v medzigeneračnom projekte ČÍTANKOVO. Tešíme sa na stretnutia s rozprávkovými tetami Dankou a Ankou pri čítaní rozprávok pred odpočinkom.
        • Európsky deň športu - poďakovanie

• 18.10.2019 15:18
        • Tešíme sa z ocenenia, ktoré sme získali pre našu materskú školu. Športujeme veľmi radi a do ďalších športových akcií sa určite s našimi deťmi zapojíme.
        • Deň zdravej výživy v MŠ

• 17.10.2019 10:05
        • 16.10.2019 sme v spolupráci so školskou jedálňou pripravili ochutnávku zdravého ovocia a zeleniny. Ďakujeme pani kuchárkam, ktoré deťom pripravili tieto zdravé maškrty.