• Deň rodiny

• 17.06.2019 13:48
        • 13.6.2019 sme spoločne oslávili Deň rodiny v priestoroch našej materskej školy. Deti si pre rodičov pripravili program, ale aj krásne darčeky, ktoré ich veľmi potešili. Na školskej záhrade nás čakal spoločný piknik a pripravené boli aj športové hry pre deti a rodičov
        • Cesta za pokladom

• 04.06.2019 17:40
        • Dnes sme spolu s deťmi z MŠ oslávili ich veľký sviatok. Na spoločnej ceste za pokladom sme prekonávali rôzne ťažké prekážky. Všetci sa s nimi úspešne popasovali.
        • Výzva o vytvorenie najväčšej zbierky kreslených portrétov

• 02.06.2019 11:11
        • Naša MŠ sa zapojila do výzvy o vytvorenie najväčšej zbierky kreslených portrétov. Veľká výstava a predstavenie rekordu, nad ktorým prevzal záštitu primátor mesta Ján Nosko, sa ukutoční už 27. júna 2019 v krásnom banskobystrickom parku pod Pamätníkom SNP. Budeme radi, keď sa zapoja aj naši rodičia.