• Európsky deň športu - poďakovanie

• 18.10.2019 15:18
        • Tešíme sa z ocenenia, ktoré sme získali pre našu materskú školu. Športujeme veľmi radi a do ďalších športových akcií sa určite s našimi deťmi zapojíme.
        • Deň zdravej výživy v MŠ

• 17.10.2019 10:05
        • 16.10.2019 sme v spolupráci so školskou jedálňou pripravili ochutnávku zdravého ovocia a zeleniny. Ďakujeme pani kuchárkam, ktoré deťom pripravili tieto zdravé maškrty.
        • Deň mlieka v materskej škole

• 04.10.2019 13:25
        • 27.9.2019 sme v spolupráci so školskou jedálňou pripravili pre deti ochutnávku zdravých pomazánok a ochuteného mlieka. Poznávacími aktivitami v triedach sme chceli upozorniť na dôležitosť pitia mlieka a jeho zdravotné prínosy pre deti.
        • NAŠI MALÍ ŠPORTOVCI

• 25.09.2019 21:42
        • V rámci Európskeho týždňa športu sme pre deti našej MŠ pripravili športové dopoludnie plné tradičných i netradičných športových súťaží. Hoci nám počasie neprialo, nedali sme sa odradiť a dobre sme si zašportovali v priestoroch našej materskej školy.
        • Zamatový zajačik

• 16.09.2019 23:12
        • Dnes navštívilo našu MŠ Bábkové divadlo na Rázcestí s divadelným predstavením o tom, ako sa hračky stanú skutočnými.