• Vesmír na dlani

• 14.02.2020 13:31
        • Hvezdáreň v Banskej Bystrici v spolupráci s našou MŠ pripravili pre deti interaktívny edukačný program, kde sa dozvedeli o fungovaní prírodných zákonov a  postavení Zeme a človeka vo vesmíre.

• Naši predškoláci

• 14.02.2020 13:31
        • 12.2.2020 sme v rámci spolupráce pozvali rodičov predškolákov na stretnutie s pani učiteľkami zo základnej školy. Na stretnutí sa hovorilo o školskej zrelosti a pripravenosti dieťaťa na školu, o zápise do ZŠ a iných otázkach, ktoré vyplynuli zo spoločnej komunikácie.
        • Divadlo BABADLO "O malom nervóznom prasiatku"

• 14.02.2020 13:30
        • 12.2.2020 nás navštívilo bábkové divadlo BABADLO s interaktívnym  divadelným  predstavením  pre deti, ktoré  bolo plné  humorných situácií. Dej sa odohrával na dvorčeku, kde spolu s ovečkami, sliepočkami a kohútom bývalo aj nezbedné prasiatko, ktoré si rado vymýšľalo huncútstva.
        • Fašiangy a karneval v MŠ

• 05.02.2020 19:57
        • Fašiangové a karnevalové obdobie je v plnom prúde. Spolu s deťmi sme ho 4. 2. oslávili aj my - piesňami, tancom, spevom a najmä dobrým jedlom. Tešíme sa, že sa naše fašiangovanie po základnej škole všetkým páčilo.
        • Vianočná dielnička

• 21.12.2019 16:56
        • Ďakujeme všetkým, ktorí si našli chvíľku, prišli v predvianočnom čase do materskej školy a zúčastnili sa našej Vianočnej dielničky. S deťmi zdobili napečené medovníčky, zo šišiek vznikli krásne stromčeky, z odpadového materiálu vianočné zvončeky.